O Nas

W końcu zeszliśmy na chwilę z siodeł i skrzyknęliśmy ferajnę.

Oto jesteśmy! Już teraz w formie stowarzyszenia.

lew

Niewątpliwie motywacją do tego jest ciągle rosnąca grupa sympatyków uprawiania turystyki rowerowej w naszym regionie. Jest nas coraz więcej.  Lecz kim tak naprawdę jesteśmy ?

Tego nie da się opisać na papierze! To trzeba poczuć, przyjść, dotknąć, pojechać z nami i w końcu wrócić do domu zmęczonym, ale szczęśliwym! Chęć wypoczynku, przygody na rowerach jest od nas silniejsza. Przecież jazda na rowerze jest prostsza od leżenia. Na pytanie co wybierasz: rower czy …. ? Zawsze odpowiadamy Rower. Nic nie jest w stanie nas zniechęcić do uprawiania tego sportu. Nawet pogoda, bowiem nie ma złej pogody na rower – są źle ubrani rowerzyści.

Sport ten daje możliwości do wypoczynku szerokiej grupie odbiorców. Dlatego są wśród nas głównie turyści, dla których rower to odskocznia od dnia codziennego, spędzenie czasu na wolnym powietrzu razem z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Stowarzyszenie Rowerowe LEW LĘBORK daje możliwości do wspólnego spędzania czasu na rowerach. Pragniemy, poprzez naszą stronę internetową, zarazić turystyką rowerową jak najszersze grono ludzi. Naszym zadaniem jest organizowanie krajoznawczych wycieczek rowerowych, masy krytycznej, treningów.

Wszelkie informacje, bieżące wycieczki, opis tras, nasze osiągnięcia i plany, w których także i TY możesz brać udział, znajdziesz tu na naszej stronie.

ZAPRASZAMY!

 

 

Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”

ul. Czołgistów 21A/10

84-300 Lębork

NIP 8411712321

Regon 221171489

nr konta BGŻ 58 2030 0045 1110 0000 0198 8240

 

Każdy Uczestnik lub Członek biorący udział we wspólnych wyjazdach/rajdach/zawodach z ramienia Lew Lębork ubezpiecza się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie. Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork” nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe podczas organizowanych przez nas rajdów. Na starcie każdego rajdu uczestnik musi podpisać się na listę obecności oraz znać regulamin rajdu – dostępny jest on na stronie internetowej Lwa.

Komentowanie wyłączone.