Mapa z trasami rowerowymi wokół Lęborka

Prezentujemy fragment mapki rowerowej z trasami rowerowymi wokół Lęborka. Są na niej oznaczone trasy: czerwona prowadząca do Mostu kolejowego w Karczemkach, żółta – wokół Jeziora Osowskiego, zielona – prowadząca do leśnego punktu widokowego niedaleko Kębłowa, niebieska – prowadząca do Dębu Świętopełk oraz czarna, która prowadzi przez drogi powiatu lęborskiego. Prezentowany fragment pochodzi z mapy „Gdynia i Północne Kaszuby MAPA Rowerowa”, która jeszcze nie jest dostępna w sprzedaży.
Mapkę udostępniamy dzięki Wydawnictwu Eko Kapio (www.ekokapio.pl) zajmującemu się produkcją map. Firma ta produkuje bardzo dokładne mapy, na których zaznaczonych jest wiele dróg, ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego Wydawnictwa.
Aby powiększyć mapkę należy w nią kliknąć.
Lębork - mapka

Poniżej znajdują się do pobrania pliki PDF – prezentacje z 3 trasami rowerowymi. Pliki były robione w 2014 roku, przed naniesieniem znaków na trasy. Zdjęcia nieznacznie mogą się różnić od obecnej sytuacji. Pliki z punktami widokowymi wokół Lęborka zostały opracowane w kwietniu 2019 roku.

Czerwona trasa rowerowa – do wiaduktu kolejowego w Karczemkach

Zielona trasa rowerowa – na punkt widokowy

Czarna trasa rowerowa – kolonia czapli siwej

Punkty widokowe niedaleko Unieszyna

Punkt widokowy niedaleko Dębu Świętopełk 

Punkt widokowy niedaleko Kębłowa Nowowiejskiego

Punkt widokowy niedaleko Rybek

Komentowanie wyłączone.