W środę, dnia 21.08.2019r odbył się kolejny minirajd zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”. Na starcie stawiło się 13 rowerzystów. Trasa, jaką pokonaliśmy to: Lębork – Lubowidz – Jezioro Lubowidzkie – Mosty – Lębork.Dystans wyniósł ok. 20 km.
Dzisiejszy minirajd był nieco inny od pozostałych. Był to wieczorno – nocny przejazd rowerzystów po okolicach Lęborka. Z uwagi na to, iż część z nas idzie z samego rana do pracy minirajd był bardzo łatwy i krótki – z samego rana trzeba przecież wstać. Do Jeziora Lubowidzkiego pojechaliśmy lasem. Podczas rajdu – jedna z uczestniczek i członkini Stowarzyszenia Rowerowego „Lew Lębork” Sylwia Kozłowska zaproponowała, iż warto pojechać na dawną plażę „Minimax” przy Jeziorze Lubowidzkim, aby zobaczyć zachód słońca. Była to ciekawa i dobra propozycja. Po kilkunastu minutach przerwy spokojnym tempem dojechaliśmy do Lęborka. Oczywiście – wszyscy jechaliśmy z włączonymi lampkami rowerowymi. mieliśmy też szelki/kamizelki odblaskowe. Pogoda do jazdy dopisała – było ciepło i nie wiało, czyli pogoda do jazdy bardzo dobra.
Dziękujemy Wam wszystkim za Waszą obecność. Była to nieco późniejsza pora, ale chyba warto było pojechać. Obserwujcie nasz profil na Facebooku. Jeśli pogoda będzie dobra – będzie ciepło i nie będzie padać to zorganizujemy minirajdy. Jeśli będziemy coś wiedzieć o innych rajdach – poinformujemy Was.
Pozdrawiamy.

Komentowanie wyłączone.