W środę 29.08.2018r odbył się kolejny minirajd zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”. Na starcie stawiło się 21 rowerzystów. Razem pojechaliśmy nad Jezioro Osowskie. Trasa, jaką pokonaliśmy to: Lębork – Jezioro Osowskie – Lębork. Dystans wyniósł ok. 19,5 km.
Dzisiejszy minirajd nie należał do najtrudniejszych. Przez większość trasy jechaliśmy oznakowanym w 2015r żółtą trasą rowerową prowadzącą do Jeziora Osowskiego. Przy Jeziorze Osowskim zrobiliśmy krótki spacer po północno – zachodnim jego brzegu. Część z nas była tu po raz pierwszy. Spokojnym tempem wróciliśmy do Lęborka, gdzie przy dolnej pętli autobusowej przy cmentarzu zakończyliśmy minirajd.
W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Wam za wszystkie minirajdy. Sezon rowerowy 2018 się nie skończył, za to minirajdów już w tym roku nie będzie – będą za to inne ciekawe rajdy, na które Was już teraz serdecznie zapraszamy. Obserwujcie nasz profil na Facebooku – tu znajdziecie najświeższe informacje o planowanych rajdach, imprezach rowerowych w Lęborku.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Komentowanie wyłączone.