W środę 04.07.2018r odbył się kolejny minirajd zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”. Na starcie stawiła się rekordowa, bo 49 – osobowa grupka rowerzystów. Razem pokonaliśmy trasę: Lębork – Lubowidz – Jezioro Lubowidzkie – Mosty – Lębork. Dystans wyniósł ok. 13 km.
Tym razem minirajd był nieco krótszy, za to o nietypowej porze. Głównym celem było dojechanie w godzinach wieczornych do Jeziora Lubowidzkiego, spojrzenie na to miejsce z nieco innej perspektywy. Droga do Jeziora nie była najłatwiejsza – na niewielkim odcinku było sporo piachu, przez co jazda była chwilami nieco utrudniona. Na szczęście wszyscy dali radę i po ok. 40 minutach dotarliśmy nad Jezioro Lubowidzkie na plażę przy byłym ZWAR. Tu odpoczęliśmy chwilkę, porozmawialiśmy, zrobiliśmy zdjęcia i udaliśmy się w drogę powrotną do Lęborka. Minirajd zakończyliśmy po 22:15 na Placu Pokoju.
W tym miejscu jako członkowie Stowarzyszenia Rowerowego „Lew Lębork” chcemy podziękować Wam za bardzo liczny udział w tym minirajdzie. W chwili, kiedy prowadzący grupkę usłyszał, iż nie było miejsca na liście nie wiedział co powiedzieć, był pozytywnie zaskoczony tak liczną frekwencją. Swoim zaangażowaniem pokazaliście, iż takie minirajdy są dla mieszkańców Lęborka bardzo potrzebne. Cieszymy się, iż byli już nam dobrze znani rowerzyści, jak i Ci nowi, z czego bardzo się cieszymy. Postaramy się tak urozmaicić rajdy, aby udział w takich rajdach był dla Was tylko i wyłącznie przyjemnością, jak to było wczoraj. Pogoda oczywiście dopisała. Sławek Jesień i Andrzej Hallmann – dziękuję Wam serdecznie za pomoc w prowadzeniu grup. Być może postaramy się zrobić podobny wieczorny minirajd jeszcze w tym roku. Proszę więc o zaopatrzenie się w kamizelki odblaskowe/szelki odblaskowe.
Zapraszamy na kolejny minirajdy i rajdy organizowane przez nasze Stowarzyszenie.
Pozdrawiam
Adam Matuszek
SAMSUNG CAMERA PICTURES

Komentowanie wyłączone.