W środę 20.06.2018r odbył się kolejny minirajd zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”. Na starcie stawiło się 23 rowerzystów. Trasa, jaką pokonaliśmy to: Lębork – Leśnice – punkt widokowy niedaleko Unieszyna – Pogorzelice – Piaskowa – Leśnice – Lębork. Dystans wyniósł ok. 31 km.
Dzisiejszy minirajd nie należał do najtrudniejszych. Miejscami było nieco więcej piasku, do pokonania było kilka podjazdów (na szczęście w większości asfaltowych). Nagrodą za to było odwiedzenie punktu widokowego położonego niedaleko Unieszyna, z którego można zobaczyć tereny leżące na zachód od Pogorzelic. Poza tym czekał nas długi zjazd z okolic Unieszyna do Pogorzelic. W tej miejscowości zrobiliśmy krótki postój przy sklepie. Spokojnym tempem powróciliśmy do Lęborka. Pogoda do jazdy dopisała.
Serdecznie dziękuję Wam za liczny udział w minirajdzie, Sławkowi Jesień za jak zawsze dobrą komunikacją z prowadzącym rajd. Przypominamy – w najbliższą sobotę Rowerowa Masa Krytyczna ulicami Lęborka. WAŻNE – w środę 27.06.2018r nie będzie minirajdu.
Pozdrawiam
Adam Matuszek

minirajd 20.06.2018 unieszyno

Komentowanie wyłączone.