W środę 30.05.2018r odbył się kolejny minirajd zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”. Na starcie stawiło się 17 rowerzystów. Razem pokonaliśmy następującą trasę: Lębork – Jezioro Osowskie – Osowo Lęborskie – Maszewo Lęborskie – Leśnice – Lębork. Dystans wyniósł ok. 31 km.
Minirajd nie należał do najłatwiejszych. Na samym początku czekał nad podjazd asfaltem do Jeziora Osowskiego. Przy Jeziorze Osowskim zrobiliśmy krótką przerwę i udaliśmy się w kierunku wąwozu leżącego niedaleko Osowa Lęborskiego. Następnie pojechaliśmy do Maszewa Lęborskiego, gdzie przy sklepie zrobiliśmy ok. 15 minutową przerwę. Po przerwie czekał na nas podjazd w lesie, a po jego pokonaniu udaliśmy się na parking grzybiarza przygotowany przez Nadleśnictwo Cewice. Jest to ciekawe miejsce, w którym można odpocząć na łonie przyrody. Są tu m.in. ławki z zadaszeniem oraz stojaki na rowery. Po kilku minutach w tym miejscu czekała na nas nagroda – kilkukilometrowy zjazd w lesie. Po jego pokonaniu spokojnym tempem skierowaliśmy się w kierunku Lęborka.
Serdecznie dziękuję Wam wszystkim za udział w rajdzie, a Sławkowi Jesień za świetne zabezpieczenie kolumny rowerzystów jadących w końcu grupy.
Zapraszam na nasze kolejne rajdy.
Pozdrawiam
Adam Matuszek

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Komentowanie wyłączone.