W środę 09.05.2018r odbył się pierwszy w 2018 roku minirajd zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”. Na starcie stawiło się 26 osób, z czego część była poraz pierwszy na minirajdzie. Miejscem docelowym było pokazanie punktu widokowego zlokalizowanego w lesie niedaleko Kębłowa Nowowiejskiego. Trasa jaką pokonaliśmy to: Lębork – Nowa Wieś Lęborska – Kębłowo Nowowiejskie – Kisewo – Łęczyce – Mosty – Lębork. Dystans wyniósł ok. 24 km.
Trasa dzisiejszego minirajdu nie była ani łatwa ani też trudna. Najwięcej problemów sprawiło podejście z rowerem pod górę w lesie niedaleko Kębłowa Nowowiejskiego. Była za to nagroda – obejrzenie wspaniałych widoków na okolice Wilkowa Nowowiejskiego oraz okolic. Następnie udaliśmy się do Łęczyc, gdzie przy Cukierni Iwonka p. Janusza Labudy zrobiliśmy krótką przerwę. Mieliśmy szczęście i razem z p. Januszem Labudą oraz jego żoną zrobiliśmy zdjęcie. Państwo Labuda wybierali się na rowery, podobnie jak my. Cukiernia Iwonka od kilku lat wspiera nasze rajdy. Po chwili przerwy zielonym lęborskiem szlakiem rowerowym udaliśmy się do Parku Chrobrego, gdzie zakończyliśmy dzisiejszy minirajd. Pogoda do jazdy dopisała.
Serdecznie dziękuję za Waszą obecność podczas dzisiejszego wyjazdu rowerowego. Miło było spotkać osoby, które jeżdżą z nami od dłuższego czasu jak i osoby, które poraz pierwszy zdecydowały się na wycieczki rowerowe z nami. Obserwujcie Facebooka, na naszym profilu będą na bieżąco informacje o minirajdach organizowanych przez nasze Stowarzyszenie.
Pozdrawiam Adam Matuszek
Prezes Stowarzyszenia Rowerowego „Lew Lębork”

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Komentowanie wyłączone.