W dniu 14.04.2018r odbył się rajd rowerowy na rozpoczęcie sezonu rowerowego 2018 zorganizowany przez Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork, Miasto Lębork, Market Kaufland, Cukiernię „Iwonka” z Łęczyc, Salon Sportowy Mistral oraz Centrum Ochrony Pracy Perfex sc. Na starcie stawiła się bardzo liczna, bo 115 osobowa grupka rowerzystów. Trasa jaką pokonaliśmy to: Lębork – Leśnice – Krępkowice – Jezioro Brody – Krępkowice – Leśnice – Lębork. Dystans wyniósł ok. 30 km.
Jeszcze przed 9:30, czyli początkiem zbiórki na starcie pojawili się pierwsi uczestnicy. Rozdawane były akcesoria rowerowe. Ok. godz. 10:10 przy eskorcie funkcjonariuszy policji KPP w Lęborku wystartowaliśmy. Po drodze zrobiliśmy kilka krótkich przerw, by ok. 12:10 dojechać na ognisko z pieczonymi kiełbaskami. 3 osoby wygrały bony podarunkowe ufundowane przez Salon Sportowy Mistral. Po godz. 13:15 wyruszyliśmy w drogę powrotną do Lęborka. Pogoda dopisała – była idealna do jazdy.
W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim sponsorom rajdu, Maurycy Gałuszka i Bożena Gałuszka za przygotowanie ogniska, Nadleśnictwo Cewice za drewno do ogniska, Wioletta Beśka za sprawną pracę przy pilnowaniu listy obecności, Izabela Ugodowska za jak zawsze świetne zdjęcia, Marek Wichert i Sławek Jesień za bardzo sprawny kontakt na krótkofalówkach w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zwartości grupy, funkcjonariuszom KPP w Lęborku za zapewnienie nam bezpiecznego przejazdu przez Lębork, Michał Waszkuć za pomoc w zakupach, Kasia Kafarska z mężem za transport rzeczy na ognisko nad Jezioro Brody, Marcinowi Mioduchowskiemu za serwis rowerowy, członkom Stowarzyszenia Rowerowego „Lew Lębork” za pilnowanie porządku podczas rajdu, lokalnym mediom zapoinformowanie o tym wydarzeniu. Największe podziękowania kieruję do Was – uczestników. Dzięki Waszej obecności takie rajdy mają sens i wynagradzają włożony trud w przygotowanie rajdu.

rozpoczęcie sezonu 2018 grupowe

Komentowanie wyłączone.

  • GALERIA

    hotel_vega