W sobotę, dnia 30.09.2017 roku Stowarzyszenie Rowerowe „Lew Lębork”, Market Kaufland z Lęborka, Cukiernia „Iwonka” p. Janusza Labuda z Łęczyc, Farm Frites oraz Salon Sportowy „Mistral” w Lęborku zapraszają na rajd rowerowy na zakończenie lata 2017. Start o godz. 10:00 spod Salonu Sportowego „Mistral” w Lęborku przy ul. Krzywoustego (obok Lidla). Razem pojedziemy nad stawek w Redkowicach gdzie będzie czekało przygotowane ognisko z kiełbaskami.
Poziom trudności – łatwy.
W Redkowicach nad stawkiem czekać będą atrakcje m.in. pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez OSR w Lęborku oraz pokaz survivalowy firmy NaturaTech z Lęborka. Przygotowaliśmy również akcesoria rowerowe. W Redkowicach odbędzie się losowanie bonów na serwis roweru przygotowanych przez Salon Sportowy Mistral.
Planowany dystans to ok. 30 km. Planowana trasa: Lębork – Leśnice – Chocielewko Dolne – Chocielewko Górne – Redkowice – Lębork.
Rajd zostanie zorganizowany dzięki wsparciu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz wsparciu/zaangażowaniu sponsorów: Marketu Kaufland z Lęborka, Cukierni Iwonka p. Janusza Labuda z Łęczyc, Salonu Sportowemu Mistral w Lęborku oraz Farm Frites w Lęborku.
Liczymy na jak zawsze na Waszą wysoką frekwencję.
Wszystkich obowiązuje znajomość regulaminu dostępnego na stronie:http://lew.lebork.pl/?page_id=2143.
Serdecznie Zapraszamy Wszystkich Rowerzystów na wspólny rajd :-)
W imieniu Organizatorów
Adam Matuszek
Prezes Stowarzyszenia Rowerowego „Lew Lębork”

Komentowanie wyłączone.

  • GALERIA

    art1